Pevné rošty

Praktické rošty pro pohodlný a zdravý spánek.

Objednání zboží

Masiv
Masiv v rámu
Klasik T5
Double
Super R6
Flex R6
Triple T12
Masiv BUK
Masiv BUK v rámu
BUK masiv – průběžné lamely s čistým vzhledem BUK JÁDRO – průběžné lamely s výraznější kresbou dřeva DUB – kombinace cinkované (dělené) lamely s průběžnou, s rustikálním vzhledem. V případě stolů je vždy použita pouze průběžná lamela. BUK masiv jádro cink – cinkované (dělené) lamely s výraznější kresbou dřeva
ks

Produkty na zakázku Vám v prvotřídní
kvalitě vyrobíme do 4 - 6 týdnů.

Informace o produktu

V případě atipického rozměru napsat do "poptat produkt"

a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku.

(např. 90x210, 100x220, atd...)

Masiv

Jednoduchý masivní rošt ze smrkového dřeva spojený textilní páskou pro snadnější osazení a montáž. Používá se zejména pod pružinové matrace. Prodlužuje životnost matrace a zajistí jeho dokonalé odvětrání ze spodní strany. Možnost vyrobit z bukového dřeva s větší nostností do 150kg. MASIV BUK v nabídce

Masiv v rámu

Používá se zejména pod pružinové matrace nebo pod pěnové, které mají min. výšku 18 cm. Při použití masivního roštu je zachována vzdušnost matrace. Mezery na masivním roštu mezi latěmi by neměly být větší než 6 cm. Smrkové dřevo se jako materiál dlouhodobě využívá k výrobě nábytku pro jeho skvělé vlastnosti. Stromy, z nichž je rošt vyrobený, rostly v slovenských lesích. Možnost vyrobit z bukového dřeva s větší nostností do 150kg. MASIV BUK v rámu v nabídce.

Klasik T5

Lamelový rošt Klasik s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného bukového dřeva, které zajistí roštu větší pevnost. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy.

Díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám si můžeme nastavit tuhost podle svých představ a pořadavků. 

Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.

Super R6

Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy.

Double 

lamelový rošt s předpjatými lamelami.Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.

Flex R6

Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ty jsou nejen výkyvné, ale také zvýšené, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. nepolohovatelný, zóna R6 Pouzdra: výkyvná, gumová, zdvojená.

Triple T12

Triple T12 Materasso lamelový rošt. Lamelový 3 zónový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy v počtu 42 kusů zajistí maximální kopírování matrace potažmo pak přizpůsobení ležícího těla uživatele. Rošt disponuje individuelním nastavením tuhosti u 12 kusů lamel (T12) ve střední / bederní části díky posuvným „jezdcům“ a zdvojeným lamelám. Trojitá pouzdra jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace dále pak usnadňuje údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže. Nosná část roštu je impregnována 100% přírodním levandulovým olejem pro zvýšení hygieny spánku.

Rošt je vhodný pro pěnové, latexové a taštičkové matrace. Nosnost do 120 Kg.

 

Dostupné velikosti

Dostupný rozměr roštu v cm (Jednotlivé rošty nemusí být ve všech rozměrech)
200x80200x90200x100200x120

Ostatní rozměry

Výška Roštu: 6-7 cm
Nostnost do: 120-130 kg