Výklopné rošty

rošty pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem.

Objednání zboží

Masiv BV
Masiv NV
Masiv BV-BUK
Masiv NV-BUK
Double BV
Double NV
Double BVH
BUK masiv – průběžné lamely s čistým vzhledem BUK JÁDRO – průběžné lamely s výraznější kresbou dřeva DUB – kombinace cinkované (dělené) lamely s průběžnou, s rustikálním vzhledem. V případě stolů je vždy použita pouze průběžná lamela. BUK masiv jádro cink – cinkované (dělené) lamely s výraznější kresbou dřeva
ks

Produkty na zakázku Vám v prvotřídní
kvalitě vyrobíme do 4 - 6 týdnů.

Informace o produktu

V případě atipického rozměru napsat do "poptat produkt"

a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku.

(např. 90x210, 180x210 atd...)

Masiv BV/NV

Pevný laťový rošt s bočním BV nebo předním NV výklopem. Výklopný rošt z masivních smrkových latí. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) březového dřeva. Tento rošt je předurčen do postelí s úložným prostorem. Mnozí zákazníci tento typ roštu ocení i ve standardní posteli a to z důvodu velmi jednoduchého úklidu pod postelí. Je zde možnost materiál BUK pro větší pevnost a nostnost roštu (ve výběru vyberte Masiv BV-BUK nebo Masiv NV-BUK)

Double BV/NV

Lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru z boku BV nebo z předu NV postele. Zákazníci tento typ roštu ocení i ve standardní posteli a to s důvodu velmi jednoduchého úklidu pod postelí. Rám roštu je vyroben z kombinace masivního buku a vrstveného březového dřeva. Předpjaté lamely jsou březové. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve středové části díky posuvným "páskem" a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohto výrobku.

Double BVH

Lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru z boku postele as výklopem hlavy. Boční výklop je předurčen do postelí s úložným prostorem. Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohoto výrobku.
 

 

 

Dostupné velikosti

Dostupný rozměr roštu v cm (Jednotlivé rošty nemusí být ve všech rozměrech)
200x80200x90200x100200x120

Ostatní rozměry

Výška Roštu: 6-8 cm
Počet Lamel: 28
Nastavení Tuhosti: Ano