Polohovací rošty

Ručně polohovací rošty pro pohodlné čtení a odpočinek.

Objednání zboží

Double expert T5
Double BVH
Flex Expert R6
Triple Expert T12
BUK masiv – průběžné lamely s čistým vzhledem BUK JÁDRO – průběžné lamely s výraznější kresbou dřeva DUB – kombinace cinkované (dělené) lamely s průběžnou, s rustikálním vzhledem. V případě stolů je vždy použita pouze průběžná lamela. BUK masiv jádro cink – cinkované (dělené) lamely s výraznější kresbou dřeva
ks

Produkty na zakázku Vám v prvotřídní
kvalitě vyrobíme do 4 - 6 týdnů.

Informace o produktu

 

V případě atipického rozměru napsat do "poptat produkt"

a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku.

(např. 90x210, 100x220 atd...)

Double Expert T5

Double Expert T5 je lamelový polohovatelný rošt v pevném rámu s 28 kusy lamel ve výkyvných gumových zdvojených pouzdrech s nastavením tuhosti ve středové části a stabilizačním popruhem, který zajišťuje vyšší stabilitu a nosnost roštu. Snadné nastavení polohování textilním úchytem je vhodné i v případě zdravotních obtíží, bolesti nohou, únavě nebo relaxaci! Navíc je rošt impregnován 100% přírodním levandulovým vonným olejem, který je aplikován do nosné části lamelových roštů.

Double BVH

Lamelový rošt s prístupom do úložného priestoru z boku postele a s výklopom hlavy. Bočný výklop je predurčený do postelí s úložným priestorom. Kvalitné vyhotovenie a prvotriedne materiály zabezpečujú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť tohoto výrobku.

Flex Expert R6

Manuálně polohovatelný lamelový rošt s možností polohování hlavy a nohou. Je to velmi oblíbený a cenově dostupný model s možností polohování. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ty jsou nejen výkyvné, ale také zvýšené takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace.

Triple Expert T12

Exkluzivní pevný lamelový rošt s větším počtem lamel pro dokonalé kopírování matrace. Tento lamelový rošt má pružení, které dokáže zkopírovat i ty nejmenší nerovnosti a dokonale roznáší zátěž. Rám roštu je vyroben z kombinace masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou březové v počtu 42 ks zajistí maximální bodové kopírování těla zákazníka. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části díky posuvným "páskem" a zdvojeným lamelám. Pouzdra jsou nejen výkyvné do 3 směrů, ale také zvýšené takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace.

Dostupné velikosti

Dostupný rozměr roštu v cm (Jednotlivé rošty nemusí být ve všech rozměrech)
200x80200x90200x100200x120

Ostatní rozměry

Výška Roštu: 6/7 cm
Počet Lamel: 28
Nastavení Tuhosti: Ano
Hmotnost do: 120 kg